فرایند های کاری شرکت تک تایر آذر

فرایند های کاری شرکت تک تایر آذر                                                  فرایند های کاری شرکت تک تایر آذر


نحوه خرید از شرکت تک تایر آذر

برای خرید از شرکت کافیست با شماره 36300999 - 041 تماس حاصل فرمایید و شماره داخلی اداره بازرگانی را وارد کنید. کارشناسان فروش قدم به قدم همراه شما هستند و در حین فرایند خرید شما را راهنمائی می نمایند.فروش شرکت تک تایر آذر بصورت عمده بوده و برای ادارات دولتی، شرکتهای خصوصی، پیمانکاران و لاستیک فروشان محترم مقدور می باشد. بمنظور تشکیل پرونده بازرگانی لازم است که مدارکی از طرف مشتریان برای واحد بازرگانی ارسال شود که عموما از طریق فکس و پیام رسان های اجتمائی صورت میپذیرد. بعد از ارسال مدارک، شما می توانید سفارش خود را با کارشناس فروش مربوطه در میان بگذارید و ایشان پیگیر تمام امورات مربوط به شما خواهند بود. کارشناس فروش برای شما پیش فاکتور ارسال کرده و می توانید آخرین تغییرات را در فاکتور خود اعمال نمایید. مدت زمان اعتبار پیش فاکتور، 48 ساعت بوده و در ظرف این زمان پرداخت انجام می شود. با ارسال تصویر از رسید پرداخت، در طی همانروز یا فردای آن ارسال لاستیک صورت میگیرد. در صورتیکه شما لاستیک مستعمل قابل روکش داشته باشید، میتوانید بصورت سفارشی برای خودتان تایر روکشی تولید نمایید که بدلیل کم شدن قیمت منجید از کل هزینه تایر روکشی، بسیار مقرون به صرفه می باشد.  


نحوه استفاده از گارانتی شرکت تک تایر آذر   

گارانتی محصولات درجه یک از تاریخ صدور فاکتور آغاز شده و به مدت یکسال یا 70 % کارکرد اعتبار دارد. در صورت بروز لاستیک خسارتی، مشتری عکس هایی واضح از لاستیک را برای کارشناس فروش ارسال میکند و بعد از بررسی عکسها توسط واحد کنترل کیفی، نسبت به ارسال لاستیک اقدام می نماید. لاستیک مورد نظر در شرکت توسط کارشناس کنترل کیفی بررسی شده و تعلق یا عدم تعلق گارانتی آن  بر اساس مدت زمان استفاده میزان خسارتی آن تعیین می گردد.


نحوه فروش منجید (لاستیک مستعمل قابل روکش) به شرکت تک تایر آذر 

یکی از زمینه های همکاری با شرکت تک تایر آذر فروش منجید به شرکت می باشد. علاقه مندان می توانند با جمع آوری لاستیک های مستعملی که شرایط روکش گذاری را دارند، منبع درآمد خوبی برای خود ایجاد نمایند. با توجه به اینکه منجید جزو مواد اولیه شرکت بوده و نقش اساسی در کیفیت لاستیک روکش دارد، بایستی از استانداردها و پروتکل های پذیرش  پیروی نماید. خرید منجید توسط شرکت به دو صورت امکان پذیر می باشد. در روش اول کسی که لاستیکها را طبق استانداردجمع آوری نموده، اقدام به ارسال لاستیک به شرکت مینماید. تحویل لاستیک، درب کارخانه بوده و تمامی هزینه های ارسال بعهده فرستنده می باشد. لاستیکها در شرکت توسط واحد کنترل کیفی بررسی شده و طبقه بندی می شوند و مطابق با قیمت خرید هر منجید با فروشنده تسویه انجام میگیرد. در صورتیکه 50% لاستیکها شرایط روکش گذاری را داشته باشند، کمک هزینه ایی از طرف شرکت برای فرستنده در نظر گرفته می شود. در روش دوم،  شرکت کارشناس تست لاستیک را به محل جمع آوری منجید می فرستد و لاستیکهایی که قابل روکش هستند، توسط ایشان انتخاب و برای شرکت ارسال می شود. در این حالت قیمت خرید بصورت میانگین تایر درجه یک و دو تعیین می گردد.

 

   

هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.