لاستیک روکشی ، نجات بخش طبیعت

تصور کنید برای پیک نیک و هواخوری به خارج از شهر رفته اید و می خواهید از هوای پاک و مناطر زیبا لذت ببرید ، ولی با چنین صحنه هایی مواجه می شوید                 

 این آلودگی ها توسط موجودات فضایی ایجاد نشده اند و همگی ناشی ازخودخواهی ها و ندانم کاری هایه ما انسانها می باشند . 

لاستیک فرسوده ، یکی از مهمترین عوامل آلودگی طبیعت می باشد ، 400 سال طول می کشد تا یک لاستیک تجذیه شود و زمانی که در طبیعت رها می گردد ، باعث آلودگی منابع آبی و خاکی میشود ، این آلودگیها جذب محصولات کشاورزی می شود و دوباره  به خود ما بر می گردد . 

این مساله هم اکنون برای بسیاری از کشورها تبدیل به یک معضل زیست محیطی گردیده است ، در کشور کویت حجم لاستیک مستعمل در اطراف شهرها به حدی زیاد است که از فضا قابل مشاهده می باشد 


 یکی از راههای حل این مشگل  استفاده دوباره از لاستیک با استفاده از روکش گذاری مجدد می باشد . این تکنولوژی با احیای مجدد لاستیک مستعمل و آج تایر ، حیات دوباره ایی به آن می بخشد و طول عمر لاستیک را تا 3 برابر افزایش می دهد .

شرکت تک تایر آذر ، با یک دهه فعالیت مستمر در زمینه تولید لاستیک های روکشی به روش گرم ،سرد و OTR  ، با استفاده از تکنولوژی روز اروپا و پرسنل متعهد و متخصص ، از جمله شرکت هایی است که نقش بسزایی در حفظ طبیعت و محیط زیست میهن عزیزمان داشته است .


   هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.