آیا به لاستیک روکش می توان اعتماد کرد ؟

آیا به لاستیک روکش می توان اعتماد کرد ؟

لاستیک روکشی از مدتهاست که وارد عرصه حمل ونقل ، راهسازی ، لجستیک و معادن شده است . مقرون به صرفه بودن ، جلوگیری از آلوده شدن منابع آبی و خاکی  و کاهش هزینه های مربوط به تامین لاستیک باعث شده است که این صنعت روز به روز گسترش یابد . هم اکنون 60 % تایر ها در کشور های اروپائی و آمریکا بصورت روکشی تولید می شوند و 1500 کارخانه تولید تایر روکشی در کشور ترکیه وجود دارد . 
 با استفاده از لاستیک روکشی هزینه ها را کاهش دهید


لاستیک روکشی قابل اعتماد است در صورتیکه در ساخت آن از منجید سالم استفاده شده باشد. از هر منجیدی نمی توان تایر روکشی تولید کرد و لاستیک مستعمل مناسب برای روکش گذاری  باید تستها وکنترل های لازم را گذرانده باشد . نوع مواد اولیه نیز بر کیفیت لاستیک روکشی تاثیر گذار است  ، در صورتیکه شرکت تولید کننده تایر روکشی، از مواد اولیه مرغوب و درجه یک استفاده کند، این نوع لاستیک کارکرد بهتری نسبت به تایر نو خواهد داشت . همچنین بدلیل اینکه در ساخت لاستیک روکش ، از تایر مستعمل استفاده می شود و این لاستیک یکبار کارکرد خود را نشان داده است، مشکلاتی که ممکن است تایر نو داشته باشد در این نوع تایر وجود ندارد .   
لاستیک مستعمل که قابل روکش گزاری است
در صورتیکه تمایل به خرید تایر روکشی دارید ، بهتر است کمی در مورد سوابق و کیفیت کار شرکت مورد نظر تحقیق نمایید، چون نحوه اجرای موارد گفته شده در شرکت های مختلف متفاوت می باشد . در صورتیکه شما لاستیک روکشی  شرکت معتبری را تهیه بکنید ، می توان به آن اعتماد کرد . 
آزمایشگاه کنترل کیفی شرکت تک تایر آذر
شرکت تک تایر آذر بیش از یک دهه می باشد که در مورد تولید لاستیک روکشی فعالیت دارد و تمام محصولات ممکن در این صنعت را بروش گرم ، سرد و اوربی ترد  از رینگ 13 تا 49 با بالاترین کیفیت تولید می نماید. کنترل کیفیت در این شرکت از بدو ورود منجید به کارخانه آغاز می گردد و در تمام مراحل ساخت حضور دارد. تلاش های این شرکت برای تولید محصول با کیفیت،  موجب گردید موفق به کسب مقام  " واحد نمونه کیفی" در سال 1398 شود.مواد اولیه مورد استفاده، از نوع  درجه یک بوده که در ساخت ترکیب لاستیکی استفاده می شود .  شرکت تک تایر آذر دارای گواهینامه ملی استاندارد ، ISO 9001 ، ISO 18001 و ISO14001 برای تولید لاستیک روکشی است و از استاندارد 43-16 (سواری ، وانت) و 35-91 (باری)، تبعیت می کند. 
 مجتمع صنعتی تک تایر آذر تولید کننده انواع لاستیک های روکشی

هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.